IV Prezentacje Artystyczne - "Kulturalne Pasje"

W piątkowe popołudnie zakończyliśmy uroczyście sezon wszystkich zajęć stałych prowadzonych od września do czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Spytkowicach. Uroczystość miała charakter prezentacji artystycznych, muzycznych, wokalnych, tanecznych. Występy odbywały się w blokach tematycznych. Dziękowaliśmy instruktorom oraz wszystkim którzy odwiedzali nas w ciągu roku szkolnego i odkrywali swoje pasje w naszej instytucji - Gminnym Ośrodku Kultury.

Jako pierwsi zaprezentowali się najmłodsi uczestnicy zajęć prowadzonych w GOK, a mianowicie dzieci z Klubu Krasnala, którymi opiekuje się Pani Joanna Maślana. Swoje umiejętności językowe zaprezentowały dzieci uczęszczające na zajęcia języka angielskiego, które prowadziła Pani Marzena Chrapkiewicz. Na scenie zaprezentowali się również uczniowie Pana Daniela Niciei, prezentując utwory muzyczne wykonane na gitarze czy keyboardzie. Następnie przy akompaniamencie swojego instruktora Pana Roberta Budzynia swoje talenty prezentowali wokaliści oraz zespoły: młodzieżowy - Pryzmat oraz regionalny - Niezapominajki. Na naszej scenie swoje popisy pokazały także dwa zespoły baletnic. Przygotowane przez Panią Annę Biodrowicz widowiska baletowe zachwyciły zebraną publiczność. Mogliśmy również zobaczyć prezentacje teatralne. Warsztaty prowadzone przez Pana Dariusza Cywkę odbywały się w Ośrodku Kultury od marca, spotkań nie było zbyt dużo, a uczestnicy zdążyli przygotować i przedstawić fragment "Małego Księcia". Na zakończenie przenieśliśmy się w świat tańca. Dynamiczne i kolorowe występy prezentowały grupy przygotowane przez Panią Annę Gońkę.

Dziękujemy uczestnikom za przygotowane prezentacje, za udział w zajęciach, instruktorom - za zaangażowanie w rozwój naszych dzieci i młodzieży. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i słonecznych wakacji, równocześnie zapraszamy do udziału w zajęciach w kolejnym sezonie.Kulturalne Pasje   Kulturalne Pasje   Kulturalne Pasje   Kulturalne Pasje  


Fotogaleria
Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt