Kalendarz adwentowy

Ten konkurs pokazał nam jacy jesteście pomysłowi. Jego celem było między innymi popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych. Mogliśmy zobaczyć, że wielu z Was nie idzie na łatwiznę kupując w sklepie bombonierkę z pomadkami. Wasza kreatywność w tym temacie okazała się ogromna. Gratulujemy wszystkim pomysłów.
Komisja miała niełatwe zadanie, jednak musiała wyłonić zwycięzców. Oceniając prace brała pod uwagę zgodność z tematem, różnorodność wykorzystanych elementów dekoracyjnych, pomysłowość i oryginalność oraz estetykę i technikę wykonania. Komisja postanowiła przyznać nagrodę specjalną. Nagrodzona została piękna praca, która wymagała wielkiego nakładu pracy, zaangażowania całej rodziny, praca pomysłowa, oryginalna. Jej autorką jest Anna Brożek.

Ponadto nagrodzono:

gr. wiekowa I (przedszkola, kl.”0”)
I miejsce: Kacper Kowalski
II miejsce: Zofia Wiktor
III miejsce: Alicja Kulawik
Wyróżnienie: Martyna Kwiatkowska, Agata Warzecha, Mateusz Michalec, Emilia Kosobucka

gr. wiekowa II (klasy I-III)
I miejsce : Emilia Dziadura
II miejsce: Gabriel Rzońca, Sebastian Dębski
III miejsce: Wojciech Wierzba
Wyróżnienie: Maja Rąpel, Weronika Maj, Mikołaj Bryła, Mateusz Wądrzyk

grupa wiekowa III (klasy IV-VI)
I miejsce: Milena Czyszczoń
II miejsce: Karol Kwiatkowski
III miejsce: Aleksandra Bobak
Wyróżnienie: Patrycja Wójcik


Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  Kalendarz-adwentowy  


Gminny OĹ›rodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt