Ach, co to był za bal... !!!

W dniu 11.02.2015r. najmłodsi mieszkańcy naszej gminy spotkali się na "Balu Karnawałowym", gdzie przyszli w pięknych przebraniach. Bohaterowie znanych bajek, czy tez różne zwierzątka prezentowały się bardzo ładnie. Królewny, księżniczki, wróżki, czarodziejki, motylki, pająki, nietoperze, kowboje, aniołki, i wiele innych postaci pląsały w rytm muzyki. Instruowani przez animatorów chętnie brały udział w konkursach oraz zabawach z chustą animacyjną, robili lunety oraz medale. Wybrany był również "król i królowa tańca" oraz "król i królowa balu". Na sali podczas tańców było bardzo kolorowo i wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy pomimo zmęczenia. Największy zachwyt wywarł na dzieciach, bohater znanej bajki Scobie-doo, który porwał wszystkich do wspólnego tańca a następnie przebijając swoimi pazurkami wielkie balony wyrzucił z nich wiele słodkości.

Na zakończenie balu dzieci otrzymały kolorowanki i balonowe zwierzątka. Każdy dostał również przypinkę, która mamy nadzieję będzie mu przypominała o świetnej zabawie.

Dziękujemy babciom, rodzicom, za przygotowanie pięknych strojów balowych oraz za przyprowadzenie swoich pociech.Fotogaleria

Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt