VII Dziecięcy Festiwal Piosenki "O Pluszowego Misia"

W sobotni poranek już po raz siódmy gościliśmy w Ośrodku Kultury najmłodszych artystów. W towarzystwie instruktorów, nauczycieli oraz swoich najbliższych zapełnili salę i czekali aż przyjdzie czas na prezentacje sceniczne.

Soliści, duety i zespoły prezentowały swoje ulubione piosenki a barwne stroje przyciągały wzrok publiczności. Dzieci dostarczyły wszystkim wielu miłych przeżyć artystycznych. Pomimo, że konkurowali o miejsce na podium, stworzyli między sobą i na scenie dobrą atmosferę. Dlatego też, ten wdzięk oraz duże zdolności wokalne nagradzane były brawami. Występom młodych uczestników konkursu towarzyszyło jak zwykle wiele emocji, ale były to emocje pozytywne.

Oceny poszczególnych prezentacji dokonało jury: Bogumiła Kowalczyk - dyrygent, instruktor zespołów wokalnych i instrumentalnych, nauczyciel rytmiki oraz gry na instrumentach klawiszowych, pedagog muzyczny oraz Aleksandra Kasprzak - wokalistka, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wokalno - Aktorskiej, a obecnie studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wśród zwycięzców znaleźli się:


gr. wiek. I (przedszkola): Amelia Berniak (SP Nr2 w Spytkowicach), Julia Augustyn (ZSP w Tłuczani), zespół "Promyczki" (Niepubliczne Przedszkole Promyczek w Ryczowie), zespół "Smyki" (SP w Woźnikach)

gr. wiek. II (klasy "O" i I): Joanna Pióro (GOK Spytkowice), Maja Charnas (GOK Spytkowice), Aleksandra Kot (SP w Woźnikach), Szymon Nikiel (Ognisko Muzyczne "Metrum" w Andrychowie), Kamil Harnik (SP w Woźnikach), zespół "Przedszkolaki" (SP Nr2 w Spytkowicach), duet "Zyg - Zak" (SP w Woźnikach), zespół "Pierwszaki" (SP Nr2 w Spytkowicach), zespół "Radosne nutki" (SP w Woźnikach).

gr. wiek. III (klasy II i III): Aleksandra Koźlak (ZSP w Tomicach), Gabriela Wawro (ZSP w Ryczowie), Mateusz Stokłosa (GOK Spytkowice).

Każdy uczestnik otrzymał nagrodę i dyplom a zwycięzcy pluszowe maskotki. Dziękujemy wszystkim za udział, zapraszamy za rok.Fotogaleria
Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt