II Kulturalne Pasje - Prezentacje Artystyczne uczestników zajęć w GOK Spytkowice

Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach w swojej już 15-letniej działalności zajmuje się upowszechnianiem kultury poprzez organizację imprez, warsztatów, konkursów, wycieczek, itp. Rozwijanie zainteresowań amatorską twórczością artystyczną i prowadzenie przez to edukacji kulturalnej dzieci, młodzieży i dorosłych realizowane jest m.in. poprzez prowadzenie zajęć, kół zainteresowań i zespołów artystycznych tj.: zespoły wokalne "Pryzmat", regionalny "Niezapominajki"; zespoły taneczne "X-DANCE", "TIP-TOP", "FANTAZJA"; zajęcia taneczne; indywidualna nauka gry na instrumentach; zajęcia aerobiku; język angielski; Klub Krasnala.

Efekty tej pracy mogliśmy zobaczyć 27 czerwca 2015r. podczas uroczystego podsumowania jakie odbyło się w ramach imprezy pn. II Kulturalne Pasje. Przybyłych uczestników i ich rodziny serdecznie przywitała Dyrektor GOK w Spytkowicach - Ewa Byrska, jednocześnie dziękując uczestnikom zajęć za poświęcony czas na szlifowanie swojego warsztatu: muzycznego, tanecznego, wokalnego, naukę języka angielskiego oraz spotkania tych najmłodszych mieszkańców gminy w Klubie Krasnala.
Na scenie prezentowały się zespoły taneczne, ćwiczące pod okiem instruktorki Anna Gońki, wokaliści z zespołu PRYZMAT oraz zespół regionalny NIEZAPOMINAJKI przygotowane przez Roberta Budzynia, uczestnicy zajęć muzycznych, których podczas indywidualnych lekcji uczył instruktor Daniel Nicieja, dzieci z Klubu Krasnala, które spotykały się z pracownikami GOK Eweliną Grondalczyk i Bernadettą Balcer-Szarek.

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli odwagę stanąć przed publicznością i pochwalić się tym, czego się nauczyli podczas zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury. Mamy nadzieję, że od września spotkamy się ponownie. Dziękujemy kadrze instruktorskiej, bez których zajęcia nie mogłyby się odbywać. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.Fotogaleria
Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt