Koncert Kolęd

W niedzielne popołudnie w sali WDK Spytkowice licznie zebrali się mieszkańcy, którzy przyszli posłuchać zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Spytkowicach pod kierownictwem instruktora Roberta Budzynia.
Koncert kolęd i pastorałek pt. "Muzyka łączy pokolenia" odbył się już po raz drugi. Tym razem był to koncert charytatywny na rzecz mieszkanki Spytkowic - Pauliny Tomskiej, która była z nami.
Wystąpiła również Grupa Kolędnicza, która przez wiele dni wędrowała koncertując ulicami naszej Gminy, głosząc dobrą nowinę i zbierając ofiarę na dalsze leczenie Pauliny. Dzięki kolędnikom i ludziom dobrej woli zebrali kwotę w wysokości 28.018,25 zł. za co serdecznie wszystkim dziękują.
Po prezentacjach artystycznych była możliwość dalszego wsparcia Pauliny. Z puszkami stanęli wolontariusze z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Spytkowicach, do których uczestnicy wrzucili datki w wysokości 3.495,95 zł. które w całości zostaną przeznaczone na dalsze leczenie Pauliny. Dziękujemy za okazane serce oraz za to, że potrafią państwo docenić siłę marzeń i dać nadzieję na lepsze jutro. Wdzięczna za wszystko Paulina podziękowała za okazywane jej gesty dobrej woli z którymi się spotyka.
Kolędowanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicy przy kawie i ciastku, które przygotowała rodzina i znajomi Pauliny, spędzili przyjemnie popołudnie. Dziękujemy wszystkim za to miłe spotkanie. Zarówno uczestnikom jak i zespołom, które połączyły swoje siły i zaprezentowały nam tak piękny występ, bo czas kolędowania to czas magiczny….
Fotogaleria
Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt