Wernisaż wystawy "Postacie Muzeum Regionalnego w Bachowicach"

Wernisaż wystawy "Postacie Muzeum Regionalnego w Bachowicach" oraz koncert gitarowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach były inauguracją comiesięcznych wydarzeń, które planujemy realizować w Muzeum Regionalnym. Mamy nadzieję, że spotkają się one z zainteresowaniem mieszkańców i nie tylko.
Gościliśmy osoby, które wzięły udział w konkursie plastycznym i wykonały plakaty zgodne z tematem konkursu "Postacie Muzeum Regionalnego w Bachowicach", wygrywając go na etapie szkolnym. Wyniki zostały ogłoszone podczas sesji w dniu 11 listopada, natomiast nagrody wręczone na ręce Pani Marii Mróz Dyrektora ZSP w Spytkowcach, którego to uczniowie zostali laureatami. Aby pokazać owoce tej pracy zorganizowaliśmy wystawę.
Dziękujemy zarówno uczniom jak i opiekunom za zaangażowanie. Dziękujemy również jurorom, którym przypadło ciężkie zadanie, czyli ocena i wybór laureatów.
Ponadto mieliśmy okazję posłuchać koncertu gitarowego w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach. Dziękujemy bardzo, za przyjęcie zaproszenia, za to, że mamy możliwość uczestnictwa w doskonałych koncertach, które uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach prezentują na terenie naszej gminy.                                Fotogaleria
Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt